Hayatımızda bizi zorlayan, ileri gitmemize engel teşkil eden durumlarımızın kökenindeki duygularımızın tespit edilmesi ve dönüştürülmesi çalışmalarının bütünüdür.

Çalışmalar süresince bilinç-bilinçaltı kayıtları, kozmik yasalar, düşünme teknikleri, meditasyon teknikleri, çakra konsantrasyonlu arınma teknikleri ve asanalar ile çalışılmaktadır.

USUİ REİKİ GRUP EĞİTİMLERİ

Usui Reiki Eğitimi üç aşamalıdır, ancak bu aşamalar birbirlerini tamamlayıcı özelliktedir, herkes tüm derecelerin eğitimini alabilir ya da istediği seviyede eğitimi bırakabilir. Dereceler birbirlerine üstünlük sağlamak amaçlı değildir. Sadece Reiki enerjisinin gücünü arttırır. Benim uyguladığım bu sistem Reiki’nin kurucusu olan Mikao Usui’den öğrenilen ve bana aktarılan geleneksel yöntemdir.

DİŞİL UYANIŞ: KABUL EDEBİLMENİN GÜCÜ

Dişi Enerjimizin önündeki blokajları keşfe çıktığımız, kendimiz için hayat karmaşasına mola verdiğimiz sadece ve sadece kendimize doğru adım atarak özgürleştiğimiz bir çalışma.

Çekim kanunun/Frekans Yasasının nasıl işlediğini öğrenerek hayatınızda istediğiniz değişikleri yapmak üzere adım atacaksınız. Belki istediğiniz ilişkiyi hayatınıza davet etmek için adım atacak belki de sonlandıramadığınız ilişkinize bakış açınızı değiştirebileceksiniz. Hayatımıza aldığımız kişiler bize bugüne kadar neyi anlatmaya çalışıyorlardı?  Biz neyi anlatmaya çalıştık? Ayna’lık ne demek? Enerjinizi çalan döngüleriniz neler?Neden hala ordalar?

Yaşamın akışında ne kadar keyifle yol aldığımızı, nerelerde direnç gösterdiğimizi, birbirimize ne kadar güvendiğimizi ve diğerlerinden kendimizi ne kadar ayrıştırdığımızı her birimiz kendi içimizde keşfedeceğimiz meditatif bir çalışmadır.