HİPNOTİK REGRESYON NEDİR?

Kişinin, bilinçaltındaki inanç kalıplarından, duygusal blokajlardan arındırılarak, bireyin davranışlarını ve böylelikle hayatını dönüştürme çalışmasıdır.

Çoğu zaman içinde bulunduğumuz sıkıntılı durumların kaynağı bilinçaltımıza kazınmış olan sabit fikirler ve inançlardır. Biz bu inanç ve fikirlerin neler olduğunu, nerden geldiğini, neden kaynaklandığını bilemeyiz. Bazen sebepleri bilir ama buna rağmen bu sabit inanç ve fikirlerden özgürleşemez yine aynı durumda devam ederiz. Hayatımızda bizi engelleyen fikirlerden ve inançlardan kurtulmanın en hızlı ve kalıcı yolu regresyondur.

Sabit fikirler dediğimiz kök inanç kalıpları her bireyin hayatında 0-11 yaş arasında bilinçaltına kaydedilir. Regresyon çalışması ile kök inanç kalıplarında (sorunun kaynağı) hızlı bir şekilde dönüşüm sağlanır. Kök inanç kalıpları için travmatik bir çocukluk dönemine ihtiyacımız yoktur. Her birimizin de bildiği gibi bu dönemde ilgi görme isteğimiz sınırsızdır 🙂

Seanslarda çocuk aklının hangi duygu durumlarına, nasıl çapalar attığını keşfetmek keyif verici, şaşırtıcı olabiliyor.

Yeme problemleri, topluluk önünde konuşamama, bağımlılıklar, travmalarınızdan ve duygusal fiziksel rahatsızlıklarınızdan hızlı bir şekilde özgürleşme yoludur Regresyon çalışması… Hedefleriniz ile aranızdaki duygu blokajlarını kaldırır. Endişeleriniz ve korkularınız hayatınızı yönetemez hale gelir. Extra bir emek harcamadan yaşantınıza daha özgür, doğal ve neşeli devam edersiniz.

Hisleri ile hatırlamadığı olaylar ile temas etmiş, duygularının ortaya çıkardığı davranış kalıplarının dışına çıkmış olarak  devam edersiniz hayatınıza…

Regresyon tekniğini kullanarak ciddi dönüşümlere vesile olduğum danışanlarımın sayısı oldukça fazla.

Nefes’inize emanet olun…

Neslihan Man