Reiki Şifa Enerjisi ne işime yarayacak?

Sevgili Canlar,

Reiki bir şifa enerjisidir. Hastalıklı bölgenize Reiki vererek hastalığın ilerlemesini durdurabilir hatta hastalığınızı iyileştirebilirsiniz. Reiki bağımlılıklarınızdan arınmanızda da size destek olacak bir şifa enerjisidir. Depresyon, endişe, kaygı vb.. ruhsal rahatsızlıkların şifalanmasında yardımcı olur. Daha sağlıklı ve dengede yaşayabilirsiniz. Şimdi, şu an hiç bir sorununuz olmayabilir, ‘yaşam boyu olmasın’ diyorsanız sorun çıkmadan önlemini almalısınız.

Bu enerjiyi kullanmaktan amaç sadece rahatsızlıkları gidermek değildir. Asıl amaç rahatsızlıkların oluşmasını engellemektir. Uygulamaya başladığınızda daha dinamik, daha sağlıklı olacaksınız. Günlük yaşam içerisinde etkisi altına girdiğiniz pozitif olmayan enerjilerden (öfke, endişe,nazar vb.) temizlenebileceksiniz.

Faydaları nelerdir?

Sezgisel yeteneklerinizi arttırabilirsiniz.

Kilometrelerce uzaktaki yakınlarınıza hatta dünyanın bir ucunda bile olsa Reiki ile ona bağlanıp enerji gönderebilirsiniz.

Çocukluk anılarına travmalarına ve bilinç altınızda iz bırakan olaylara Reiki gönderip düzeltebilirsiniz.

Geleceğe Reiki gönderebilirsiniz. Örneğin; bir ay sonra bir sınavın,bir toplantın, yada çok önem verdiğin bir görüşmen var. O tarihe enerji gönderebilirsiniz. Bu gönderdiğin enerji o tarih ve saat geldiğinde otomatik olarak akmaya başlar ve sizi destekler.

Ortamdaki negatif enerjiyi Reiki ile temizleyebilirsiniz.

Reiki ile kendinize koruma alanı yaratır enerji sömüren insanların etkilerinden kurtulabilirsiniz.

Okulda çocuğunuzun başarı oranını etkileyen konsantrasyon sorununa çözüm olabilirsiniz.

Bir ilişkinin düzelmesi için o kişiye reiki gönderebilirsiniz.

Uykusuzluk, bitkinlik gibi sorunlarınızın çözümü olabilir. Yaşlanma etkilerini azaltır. Fobilerde ve depresyonda olumlu sonuçlarını yaşayabilirsiniz.

Özel ilişkilerine Reiki göndererek ilişkinizin düzelmesini isteyebilirsiniz.

Daha sayılamayacak kadar yararları olan Reiki ile ilgili detaylı bilgi almak için sitedeki makaleleri okuyabilir, linkleri tıklayıp bilgi edinebilirsiniz.

Reiki enerjisini kullanabilmeniz için Reiki Master tarafından bu enerjilere uyumlanmalısınız. Uyumlanmak ile ilgili sürece dahil olmak istemiyorsanız ise sadece Reiki Master tarafından aktarılabilen bu enerjiyi talep ederek de sorunlarınıza çözüm yaratabilirsiniz.